Bielscy policjanci – siatkarze na podium

Data publikacji 21.05.2012

Drużyna bielskich policjantów zajęła wysokie trzecie miejsce w Mistrzostwach Śląska w Piłce Siatkowej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach.

Zawody odbyły się w dniach 17-18 maja 2012r. w Będzinie. W turnieju uczestniczyło jedenaście drużyn ze śląskich jednostek. Na najwyższym stopniu podium stanęli policjanci z Rybnika, którzy w finałowym meczu pokonali reprezentację z Oddziału Prewencji Policji w Katowicach. Policjanci z Bielska-Białej zajęli wysokie – trzecie miejsce pokonując w półfinale drużynę z Jastrzębia Zdroju. Finaliści odebrali puchary z rąk Pierwszego Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach mł.insp. Zbigniewa Klimusa. Serdecznie gratulujemy!