Ukradł pojazd dla inwalidy. Szukamy sprawcy - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Ukradł pojazd dla inwalidy. Szukamy sprawcy

Data publikacji 22.01.2018

Policjanci z komisariatu II w Bielsku-Białej poszukują sprawcy, który w dniach pomiędzy 16/17 stycznia br. z parkingu przy bielskiej ul. Goleszowskiej ukradł pojazd czterokołowy przeznaczony dla inwalidy. Świadków tej kradzieży, a także osoby, które mogą pomóc policjantom w odzyskaniu skradzionego mienia, prosimy o kontakt z bielską policją – numery alarmowe 997 lub 112.

Zasilany elektrycznie czterokołowiec, koloru czerwonego z czarnym koszem na zakupy na kierownicy oraz skóropodobnym siedziskiem w kolorze czarnym, zaparkowany był przy bielskiej ul. Goleszowskiej (pomiędzy blokami nr 10 – 14). Pojazd ten, stanowiący własność 78-letniej bielszczanki, został skradziony w dniach pomiędzy 16 a 17 stycznia br. Policjanci z komisariatu II poszukują sprawcy kradzieży, a jednocześnie prowadzą czynności zmierzające do odzyskania skradzionego mienia.

Świadków tej kradzieży, a także osoby, które mogą pomóc śledczym w odzyskaniu skradzionego mienia prosimy o kontakt z bielską policją – numery alarmowe 997 lub 112. Zapewniamy anonimowość!