Wiadomości

Szukamy sprawcy potrącenia. Kierował land roverem freelanderem

Data publikacji 11.01.2018

Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej w dalszym ciągu poszukują kierowcy, który w minioną sobotę, 6 stycznia br. około 6.00 w Bielsku-Białej na ul. Partyzantów, potrącił 23-letniego mężczyznę. Na skutek potrącenia pieszy doznał poważnych obrażenia ciała i nieprzytomny trafił do szpitala. Wstępne ustalenia wskazują, iż sprawca kierował land roverem freelanderem.

Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych, w rejonie skrzyżowania z ul. Fabryczną. Około 6.00, ratownicy medyczni w drodze do pracy, zauważyli leżącego na poboczu, nieprzytomnego młodego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Jednocześnie wezwali na miejsce pogotowie ratunkowe, które przewiozło rannego 23-latka do szpitala.

Mężczyzna został potrącony na przejściu dla pieszych. Sprawca nie zatrzymał się, aby udzielić rannemu pomocy i odjechał z miejsca zdarzenia. Śledczy zabezpieczyli na miejscu zdarzenia prawe lusterko z samochodu marki Land Rover Freelander (w obudowie z tworzywa sztucznego w kolorze czarnym).

Zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc w ustaleniu właściciela tego samochodu, bądź osoby która nim kierowała i doprowadziła do wypadku. Wszelkie informacje w tej sprawie – także anonimowe – prosimy kierować do Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121280, nr alarmowe 997 lub 112, adres e-mail: kryminalny@bielsko.ka.policja.gov.pl.

Więcej informacji...