Uwaga kierowcy! Na drogach jest ślisko! - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Uwaga kierowcy! Na drogach jest ślisko!

Data publikacji 23.10.2008

Warunki drogowe są trudne, utrudnia je panujący deszcz, który powoduje, że nawierzchnia jest śliska. Od rana na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło już do 17 kolizji. Około godziny 9.00 na ulicy Niepodległości w Bielsku-Białej kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes na śliskiej nawierzchni utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną barierkę.

 

Warunki drogowe są trudne, utrudnia je panujący deszcz, który powoduje, że nawierzchnia jest śliska. Od rana na drogach Bielska-Białej i powiatu bielskiego doszło już do 17 kolizji. Około godziny 9.00 na ulicy Niepodległości w Bielsku-Białej kierujący samochodem ciężarowym marki Mercedes na śliskiej nawierzchni utracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną barierkę. Kierowca nie doznał na szczęście żadnych poważnych obrażeń ciała. W miejscu kolizji – przy wyjeździe z ulicy Niepodległości na drogę krajową S1 utworzyły się korki.

 

 

Policjanci odnotowali też kilka zdarzeń z udziałem rowerzystów. Panująca aura, szybko zapadający zmrok powoduje, że rowerzyści są po prostu niewidoczni na drodze. Dlatego kierowców jednośladów prosimy o zaopatrzenie się w kamizelki odblaskowe oraz wyposażenie swoich rowerów w światła i odblaski. Akcesoria te przynajmniej w minimalnym stopniu mogą zapobiec tragedii.