Pożegnanie z mundurem - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Pożegnanie z mundurem

Data publikacji 01.02.2018

W bielskiej komendzie odbyła się uroczysta zbiórka, w czasie której Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej p.o. mł.insp. Krzysztof Gałuszka wraz z zastępcą mł.insp. Grzegorzem Jakubcem uroczyście pożegnali policyjnego emeryta. Na zasłużoną emeryturę przeszedł dotychczasowy Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego asp.szt. Marek Szlagor. W uroczystości uczestniczyła kadra kierownicza oraz pracownicy cywilni.

Bielscy policjanci oraz pracownicy cywilni uroczyście pożegnali długoletniego wiceszefa bielskiej drogówki asp.szt. Marka Szlagora, który po ponad 25 latach służby odchodzi na zasłużoną emeryturę.

Asp.szt. Marek Szlagor od początku pełnienia służby związany był z pionem ruchu drogowego, gdzie przeszedł wszystkie szczeble kariery zawodowej. Zaczynał jako młodszy asystent sekcji dochodzeniowo – śledczej i pogotowia wypadkowego. W 1999 roku awansował na stanowisko kierownika sekcji, a w 2012 roku mianowany został wiceszefem bielskiej drogówki. Swoją wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielił się z młodymi, policyjnymi adeptami.

Komendant Miejski Policji w Bielsku-Białej p.o. mł.insp. Krzysztof Gałuszka wraz z zastępcą mł.insp. Grzegorzem Jakubcem podziękowali asp.szt. Markowi Szlagorowi za wzorową, sumienną i pełną zaangażowania służbę. Oprócz ciepłych słów i zapewnienia o pamięci, policjant usłyszał również życzenia zdrowia i realizacji wszystkich planów i zamierzeń, na które do tej pory zabrakło mu czasu.