Młodzi kolędnicy z wizytą w komisariacie - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Młodzi kolędnicy z wizytą w komisariacie

Data publikacji 10.01.2018

Niezwykłą niespodziankę przygotowały dla jasienickich stróżów prawa dzieci z miejscowego przedszkola. Przebrane za kolędników, w wielobarwnych strojach z szopką i gwiazdą Betlejemską, odwiedziły Komisariat Policji w Jasienicy. Dla policjantów spotkanie to było doskonałą okazją do przypomnienia najmłodszym o bezpiecznych zachowaniach.

Okres świąteczno – noworoczny to wyjątkowy czas. Pełen serdeczności, niespodzianek, magii i radości, o czym mieli okazję przekonać się policjanci z Jasienicy. W tym szczególnym okresie odwiedzili ich bowiem niecodzienni goście – dzieci z miejscowego przedszkola. Wśród kolędników byli królowie, aniołowie, pasterze i diabeł. Dzieci przygotowały krótkie jasełka, którym towarzyszył radosny śpiew kolęd przy akompaniamencie przyniesionych instrumentów. Nie zabrakło oczywiście życzeń noworocznych. Przedszkolaki wraz z opiekunami spotkały się z gorącym przyjęciem, życzliwością i słodkim poczęstunkiem.

Ich niezapowiedziana wizyta sprawiła wiele radości wszystkim stróżom prawa i pracownikom komisariatu. Dla policjantów spotkanie to było doskonałą okazją do przypomnienia najmłodszym o bezpiecznych zachowaniach.