Wiadomości

Przedstawiciele Radia Bielsko ze świąteczną wizytą w komendzie

Data publikacji 22.12.2017

Każdy z nas korzysta z radia. Jeśli nie w domu, to w samochodzie lub w pracy. Wielu nie wyobraża sobie jazdy samochodem bez muzyki emitowanej w radiu, przerywanej informacjami z kraju i ze świata. Zbliżające się święta były doskonałą okazją do spotkania przedstawicieli podbeskidzkiej rozgłośni z Komendantem Miejskim Policji w Bielsku-Białej p.o. mł.insp. Krzysztofem Gałuszką, a zarazem świetną sposobnością, by złożyć podziękowania za długoletnią współpracę.

Redaktor naczelny Łukasz Luszczak wraz z dziennikarzami Radia Bielsko spotkali się z szefem bielskiego garnizonu. Przedstawiciele radia przekazali na ręce mł.insp. Krzysztofa Gałuszki świąteczne życzenia dla wszystkich policjantów, którzy na co dzień strzegą bezpieczeństwa mieszkańców naszego miasta oraz podziękowania za długoletnią współpracę. Spotkanie było też okazją do złożenia podziękowań oficerom dyżurnym bielskiej jednostki i ich pomocnikom.

Szef bielskiego garnizonu wyraził słowa uznania dla wszystkich pracowników radia. Podkreślił, że to właśnie m.in. dzięki informacjom, które emitowane są na antenie, mieszkańcy dowiadują się o codziennej służbie bielskich policjantów oraz efektach realizowanych przez nich spraw. Przyznał, że interesują go wiadomości z naszego regionu, dlatego sam chętnie słucha Radia Bielsko.