Wiadomości

Mundurowi walczyli o puchar Komendanta Miejskiego Policji

Data publikacji 29.11.2017

Aż 8 policyjnych drużyn stanęło do walki o Puchar Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej podczas VIII Turnieju Halowego w Piłce Nożnej. Niepokonana okazała się drużyna z wydziału ruchu drogowego bielskiej komendy, która w finałowym pojedynku pokonała ubiegłorocznych zwycięzców – drużynę Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Na III miejscu uplasowali się policjanci z wydziału konwojowego i policji sądowej w Katowicach.

W turnieju, który odbył się w hali BTS Rekord w Bielsku-Białej, uczestniczyło ponad 100 policjantów reprezentujących bielskie komisariaty i wydziały. W zmaganiach brali udział stróże prawa z komisariatu II i Kobiernic. Do walki o puchar przystąpili także śledczy z wydziału kryminalnego, mundurowi z prewencji, drogówki, Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz gościnnie funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach oraz katowickiego referatu konwojowego i policji sądowej.

W finale najlepsi okazali się policjanci z bielskiej drogówki, którzy w finałowym meczu pokonali ubiegłorocznych triumfatorów – drużynę z KWP w Katowicach. Trzecie miejsce zajęli policjanci z katowickiego referatu konwojowego i policji sądowej. Zwycięskie drużyny odebrały puchary i gratulacje z rąk Zastępcy Komendanta Miejskiego Policji w Bielsku-Białej mł.insp. Grzegorza Jakubca.

Serdecznie gratulujemy!

Gospodarzom dziękujemy za pomoc w organizacji imprezy oraz udostępnienie hali sportowej.

Ładowanie odtwarzacza...