Wiadomości

Zarzuty za znęcanie się nad partnerką i atak na policjantów

Data publikacji 07.11.2017

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 36-letniego bielszczanina, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Agresywny napastnik zaatakował również interweniujących policjantów. Został szybko i skutecznie obezwładniony. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na bielskich Złotych Łanach, gdzie agresywny mężczyzna wszczął awanturę ze swoją partnerką. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Szarpał ją i wulgarnie wyzywał. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na nim większego wrażenia. W dalszym ciągu zachowywał się arogancko i wulgarnie. W pewnym momencie zaatakował policjantów. Szarpał ich za mundury i wulgarnie się do nich odnosił. Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki.

Sprawca jest już po zarzutach. Odpowie za przemoc domową, a także atak na policjantów. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Nakazał mu opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie ze swoją partnerką. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzoną.