Poszukiwany posiadał narkotyki - Wiadomości - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Wiadomości

Poszukiwany posiadał narkotyki

Data publikacji 29.09.2017

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Bielsku-Białej zatrzymali 36-letniego czechowiczanina, który był poszukiwany przez sąd. W czasie przeszukania mieszkania sprawcy, stróże prawa odnaleźli środki odurzające oraz broń i amunicję, na które zatrzymany nie posiadał pozwolenia. Za przestępstwa te grozi mu do 3 lat za kratami.

Mundurowi od pewnego czasu poszukiwali mężczyzny, bowiem nie stawił się on w wyznaczonym czasie w areszcie, celem odbycia kary z powodu nieuregulowania grzywny. Przed dwoma dniami zatrzymali poszukiwanego. Podczas przeszukania jego mieszkania odnaleźli marihuanę, a także 2 jednostki broni: gazową i pneumatyczną oraz 6 sztuki amunicji, na które zatrzymany nie posiadał pozwolenia. Zabezpieczona broń i amunicja zostały już przekazane do dalszych badań balistycznych.

Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających, za co grozi mu teraz do 3 lat za kratami. O jego dalszym losie zadecyduje wkrótce prokurator.