Bielscy policjanci wśród najlepszych sztangistów

Data publikacji 05.10.2015

W minioną sobotę, 3 października, we wrocławskiej hali przy ul. Saperów, w górę poszły wielkie ciężary. Przedstawiciele służb mundurowych, którzy specjalizują się w wyciskaniu sztangi leżąc, przyjechali do stolicy Dolnego Śląska na II Mistrzostwa Polski w tej dyscyplinie. Miło nam poinformować, że policjanci z Bielska-Białej zajęli czołowe lokaty.

Bielski garnizon reprezentowało dwóch policjantów: sierż. Konrad Adamaszek z bielskiego Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji oraz sierż. Mariusz Knap z Komisariatu Policji IV w Bielsku-Białej. Pierwszy z mundurowych zajął wysokie, II miejsce w kategorii do 75 kg z wynikiem 160 kg. Sierż. Mariusz Knap zajął z kolei 4 miejsce. W kategorii wagowej do 105 kg uzyskał wynik 212.5 kg, minimalnie przegrywając walkę o 3 miejsce. Śląski garnizon reprezentowało pięciu policjantów, którzy w ogólnej klasyfikacji wywalczyli brązowy medal.

To nie pierwszy sukces bielskich policjantów, którzy regularnie reprezentują nasz garnizon w zawodach wojewódzkich i ogólnopolskich, zajmując wysokie lokaty.