Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych - Kolizje drogowe - Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej

Kolizje drogowe

Poszukujemy świadków zdarzeń drogowych

Wszystkie osoby posiadające informacje na temat niżej opisanych zdarzeń drogowych proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z Zespołem ds. Wykroczeń Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Bielsku – Białej, ul. Kamińskiego 8, tel. 33 812 12 60 lub 997.

W dniu 31.03.2017 r. około godziny 9.15 w Bielsku – Białej na drodze ekspresowej S52 na wysokości 30,5 km, w którym kierowca pojazdu marki renault master najechał na leżący kamień znajdujący się na drodze w wyniku czego kamień został podbity i uderzył w nadjeżdżający pojazd marki BMW powodując uszkodzenie przedniej szyby samochodu.

 

5.04.2017 r. w godz. 10.30 – 11.00 na parkingu CH Tesco w Bielsku – Białej przy ul. Warszawskiej, gdzie w sektorze D kierujący nieustalonym pojazdem uszkodził zaparkowany samochód m-ki ford mondeo koloru srebrnego, po czym oddalił się z miejsca zdarzenia.

 

6.04.2017 r. około godz. 14.30 w Kobiernicach na ul. Żywieckiej w rejonie posesji nr 108, gdzie kierujący samochodem ciężarowym m-ki scania o początkowych nr SZY koloru niebieskiego wraz z naczepą (plandeka koloru zielonego) na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków a następnie naczepą pojazdu uderzył w pojazd m-ki scania koloru białego, którego kierujący w celu uniknięcia zderzenia czołowego zjechał do rowu powodując uszkodzenie bariery energochłonnej oraz znak pionowy. Sprawca zdarzenia oddalił się z miejsca.